Busy z Polski do Anglii

Busy do Anglii z transmazury.pl – skorzystaj z wyjątkowych przejazdów. Wyjeżdżamy do Anglii kilka razy w tygodniu, sprawdź naszą ofertę i podróżuj w korzystnych cenach. Busy z Polski do Anglii z naszą firmą są komfortowe i bezpieczne. Bardzo zależy nam na tym, aby każdy podróżując z nami czerpał satysfakcję z wyboru naszych usług. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań by jakość naszych usług była na wysokim, konkurencyjnym poziomie.

Poniedziałek / Czwartek

Tel. PL: 00 48 606 956 705

Busy do Anglii

To wyjątkowa oferta odpowiednia dla każdego planującego podróż do Anglii. W trasę może wyruszyć z nami każdy bez względu na wiek i cel podróży, tworzymy warunki podróży odpowiednie dla każdego. Podróże z nami są szybkie i sprawne, a jednocześnie komfortowe i wygodne. Jeździmy tylko nowymi w pełni sprawnymi busami, które mają indywidualnie ustawiane fotele oraz wie innych możliwości umilających podróż. Każdą podróż dokładnie planujemy, w ten sposób znacznie skracamy czas podróży.

Tani przewóz osób do Anglii

Ceny naszych biletów są konkurencyjne i niewygórowane. Dzieje się tak dzięki naszej sprawnej pracy, wiedzy i doświadczeniu w branży transportowej. Przekalkulowaliśmy wszystko dokładnie i w ten sposób powstały nasze korzystne busy z Polski do Anglii.  Zależy nam na tym, aby nasze busy były przyjazne i dostępne dla wszystkich. Ceny biletów zaczynają się już 345 zł za przejazd. To jednak nie wszystko, w koszt biletu wliczony jest duży bagaż, system Door to Door, dostęp do internetu i prądu oraz kawę i herbatę. Tanie busy do Anglii nabierają nowego znaczenia dzięki naszej ofercie.

Rezerwacja busy Anglia 1,2,3…

To proste i szybkie! Aby wyruszyć z nami w podróż wystarczy zarezerwować busy z Polski do Anglii.  Można zrobić to dzwoniąc do nas lub wypełniając formularz rezerwacji. Po wypełnieniu i wysłaniu zgłoszenia online trzeba potwierdzić je telefonicznie w ciągu 12 godzin. Potwierdzenie zapewni, że przyjedziemy w terminie na miejsce, natomiast jego brak sprawi, że nie będziemy brali zgłoszenia pod uwagę przy planowaniu trasy. Po rezerwacji jesteśmy w stałym kontakcie. Dzwonimy przed przyjazdem i informujemy o dokładnej godzinie przybycia.  Wszystko robimy w trosce o naszych pasażerów.

01

Wypełnij krótki formularz rezerwacji dostępny na:

Wypełnij wszystkie rubryki formularza i wyślij go do naszej weryfikacji.

02

Potwierdź swoją rezerwację telefonicznie w przeciągu 12h.

Potwierdzenie rezerwacji jest konieczne i gwarantuje miejsce w busie. Brak potwierdzenia sprawi, że rezerwacja nie będzie brana pod uwagę.

03

W dniu podróży zadzwonimy do Ciebie przed przyjazdem

Prawidłowa rezerwacja pozwoli być nam w stałym kontakcie. Zadzwonimy do Ciebie przed przyjazdem i poinformujemy o dokładnej godzinie przybycia.

FAQ busy do Anglii – czyli co powinieneś jeszcze widzieć

Busy z Polski do Anglii wyjeżdżają z wielu miast naszego kraju, trasa jest dostępna na naszej stronie. Podróże odbywają się w małym gronie, ponieważ pojazdy są 9-cio osobowe, dzięki temu jest spokojnie i bez zgiełku. Jeździmy nowymi busami z indywidualną zabudową i pełnym wyposażeniem. Podróże są komfortowe i bezpieczne, bez przesiadek, zbędnych postojów i tracenia czasu.