Busy do Polski

Busy do Polski z TransMazury.pl to bezpieczne i komfortowe przejazdy w usłudze Door to Door. Kursujemy Kilka razy w tygodniu z wielu miejsc na terenie Anglii.  Z nami każdy znajdzie termin odpowiadający osobistym planom. Wystarczy zarezerwować przejazd by wyruszyć z nami w przyjemną podróż nowymi busami marki Mercedes Sprinter w wygodnym fotelu i z dodatkowymi udogodnieniami w cenie biletu.

Środa / Sobota

Tel. PL: 00 48 606 956 705

Busy do Polski

Stworzyliśmy tą ofertę ponieważ wiemy jak ważny jest bezpieczny i szybki powrót do Polski.  Kursujemy kilka razy w tygodniu, by każdy mógł znaleźć termin odpowiedni dla siebie. Wyjeżdżamy z wielu miast w Anglii i dowozimy pasażerów bezpośrednio pod drzwi domów. Podróże odbywają się w małym gronie ponieważ jeździmy 9-cio osobowymi busami. Dzięki nowym pojazdom każdy ma możliwość usiąść w wygodnym fotelu i korzystać z rozrywek, które udostępniamy.

Tani przewóz osób do Polski

Z nami wyruszysz w podróż do domu już za 70 funtów. Tanie busy do Polski to nie wszystko, w cenę biletu wliczamy przejazd w systemie od drzwi do drzwi oraz duży bagaż i możliwość korzystania z internetu i prądu. W ten sposób każdy zaoszczędza na dojazdach oraz opłacie za dodatkowy bagaż – to często największy koszt podróży. Pomimo korzystnych cen jakość naszych usług jest nadal na najwyższym poziomie. Staramy się dla naszych pasażerów, ponieważ ich satysfakcja z naszych usług jest dla nas najważniejsza. Niskie ceny naszych busów sprawiają, że są dostępne dla każdego.

Busy do Polski Eurotunel

Przejazdy z nami są szybie i sprawne, dzieje się tak dzięki dokładnemu planowaniu każdej trasy. Duże znaczenie w skracaniu czasu podróży ma również przeprawa z Wielkiej Brytanii do Polski, która odbywa się przez Eurotunel.  Czas zaoszczędzamy również wybierając drogi szybkiego ruchu. Nie oszczędzamy na autostradach, dzięki temu docieramy do celu o wiele szybciej. Wiemy jak bardzo zależy naszym pasażerom na byciu na miejscu na czas, dlatego podróże z nami trwają około 20 godzin. Dokładamy wszelkich starań by podróże odbywały się zgodnie z planem.

01

Wypełnij krótki formularz rezerwacji dostępny na:

Wypełnij formularz rezerwacji dostępny na naszej stronie uzupełniając wszystkie rubryki.

02

Potwierdź swoją rezerwację telefonicznie w przeciągu 12h.

Potwierdzenie rezerwacji jest konieczne i gwarantuje miejsce w busie. Brak potwierdzenia sprawi, że rezerwacja nie będzie brana pod uwagę.

03

W dniu podróży zadzwonimy do Ciebie przed przyjazdem

Prawidłowa rezerwacja pozwoli być nam w stałym kontakcie. Zadzwonimy do Ciebie przed przyjazdem i poinformujemy o dokładnej godzinie przybycia.

FAQ busy do Polski – czyli co powinieneś jeszcze widzieć przed podróżą

Jesteśmy legalną firmą przewozową i przejazd z nami odbywa się zgodnie z prawem. Mimo to każdy odpowiada za swój bagaż, więc warto wiedzieć co i ile można przewieźć przez granicę szczególnie biorąc pod uwagę wyroby tytoniowe i alkoholowe. Sprawdź co jeszcze powinieneś wiedzieć wybierając się busem z Anglii do Polski na temat wyjazdu, przejazdu, dojazdu oraz poznaj swoje prawa.