Bezpieczny przewóz osób do Anglii – postawą podróży

Busy do Anglii, nie mogą być przypadkowe. Bezpieczny przejazd to podstawa podróży. Jako firma przewozowa dokładamy wszelkich starań by podróże z nami były spokojne i niestresujące. Aby zapewnić bezpieczeństwo, o którym mowa w swojej flocie mamy tylko nowe pojazdy marki Mercedes Sprinter. Wybraliśmy takie busy kierując się wieloletnim doświadczeniem i wyposażeniem, które posiadają. Bezpieczny przewóz osób do Anglii to nie tylko sprawne busy, to również wykwalifikowana załoga składająca się z kierowców, oraz osób zajmujących się rezerwacją i planowaniem trasy.

Na jakość podróży wpływa wile czynników zależnych i niezależnych od nas. My panując podróż staramy się wybierać najkorzystniejsze opcje, dlatego jeździmy tylko autostradami i drogami szybkiego ruchu. Nasza trasa nigdy nie jest przypadkowa, za każdym razem indywidualnie planujemy przyjazd, między innymi ze względu na system Door to Door, w którym kursujemy. Przy wyborze trasy kierujemy się również komfortem pasażerów, dlatego zatrzymujemy się na postoje w momencie, gdy potrzebują tego pasażerowie oraz na jedną dłuższą przerwę obiadową.

Busy do Anglii muszą być komfortowe

W parze razem z bezpieczeństwem idzie komfort. W busie na trasie Polska Anglia spędza się około 20 godzin, a co za tym idzie wnętrze pojazdu nie może być przypadkowe. Nasze busy są nowe, dodatkowo posiadają indywidualną zabudowę, którą dostosowaliśmy do dalekich podróży. Wygodne fotele z regulacją i duża przestrzeń na nogi pozwala na wygodne usadowienie się i korzystanie z rozrywek, które zapewniamy. Stały dostęp do internetu i prądu oraz DVD to nasz pomysł na umilenie podróży. Busy do Anglii i Polski proponowane przez nas są 9-cio osobowe, dzięki temu podróże są przyjemne i spokojne, bez zgiełku i krzyków. Na komfort jazdy duży wpływ ma również oświetlenie, klimatyzacja, ogrzewanie a nawet radio, o to wszystko również zadbaliśmy. Dopracowaliśmy swoje usługi pod każdym względem, by nasi pasażerowie czuli się komfortowo i bezpiecznie – przyjemnie podczas dalekich podróży.

No Comments

Leave a Comment